בדיקות DNA הוכיחו: לדוור לשעבר בן 87 יש 1300 ילדים מחוץ לנישואים

12430

בנשוויל, טנסי, הוכח שדוור לשעבר בן 87 הוא אבא של 1300 ילדים בלתי חוקיים (מחוץ לנישואים) לאחר שחוקר פרטי שנשכר על ידי משפחה בטנסי גילה את האמת המזעזעת.

החקירה שאספה אלפי דגימות DNA ועדויות במהלך 15 שנים הוכיחה בסופו של דבר שהאיש הוא אבא של אלפי ילדים בלתי חוקיים באזור.

“אמצעי מניעה לא היו פופולריים בתקופה ההיא”, הוא אמר להגנתו לכתבים מקומיים. “אין לי במה להתבייש. שנות ה 60 היו תקופה נפלאה והחיקוי שלי של ג’וני קאש השאיר רושם נפלא על הבנות”, הוא הסביר. “חלקן אפילו חשבו שאני באמת ג’וני קאש”, הוא נזכר. “אני לא יודע אם הן באמת האמינו לזה או שניסו לשכנע את עצמן, אבל מי אני שאומר לא לחפוז?”.

חשיפת האמת

החוקר הפרטי סיד רוי לא יכל לדמיין שעבודה אחת קטנה תסתכם במסע של 15 שנים אחר האמת.

“הכל החל ב 2001 כאשר שני גברים שונים שלא היו קשורים אחד לשני שכרו אותי למצוא את אביהם הביולוגי. הייתי בהלם כשגיליתי אחרי חקירה מאומצת ששניהם צאצאים של אותו האיש. זה היה הרגע שהתעלומה החלה להיחשף והפכה למשימה אישית שלי. בכל פעם שהיה לי זמן פנוי ניסיתי לאתר עדויות נוספות. בסופו של דבר, בדיקות DNA נהיו זולות מאוד וקלות לשימוש, וזה עזר לי לאסוף מידע רב בשנים האחרונות”, הוא מספר.

הסופר אנתוני קנדל שחבר לחוקר סיד רוי ויפרסם את התוצאות בספר שיצא בסתיו הקרוב
הסופר אנתוני קנדל שחבר לחוקר סיד רוי ויפרסם את התוצאות בספר שיצא בסתיו הקרוב

אין תביעה באופק

החוקר הפרטי אמר שהילדים של האיש הזקן אינם מתכוונים לפתוח בהליכים משפטיים נגד האיש.

“רוב האנשים שמודעים לאמת אינם רוצים שהמידע יצא החוצה ונתנו עדות אנונימית”, הוא מסביר. “אם האמת תצא לאור היא עלולה לפרק מאות משפחות וזאת בהחלט לא המטרה של כל שנות המחקר. כל מה שאני יודע זה שרוב האנשים שמחים לדעת את האמת ולא שומרים טינה נגד האיש הזקן, אני משער שזה היה עניין שבשגרה בימים ההם”, הוא הוסיף.

למרות שבדיקות ה DNA והעדויות מצביעות על 1300 ילדים בלתי חוקיים, החוקר סיד רוי מאמין שיש עוד רבים. “השקעתי 15 שנים מהזמן האישי שלי בנושא הזה, אני חושב שזה מספיק”, הוא מודה. “אבל המחקר שלי מראה בבירור שיתכן ויש עוד הרבה ילדים”, הוא אמר לכתבים מקומיים. אך לא הסכים לומר אם מדובר על מאות או אלפי ילדים נוספים.

השאר תגובה