מיאמי: ניסה לתקוף מינית כלב פיטבול. הכלב תלש את איבר מינו

26193

גבר בן 37 שסובל מפציעה קשה מאוד במפשעה אחרי שננשך על ידי כלב פיטבול, אושפז בבית חולים מקומי.

חסוס רמון סאנצ’ס משכונת הוואנה הקטנה במיאמי, ניסה לקיים יחסים עם כלב פיטבול זבר בן 4, כאשר הכלב הגן על עצמו על ידי כך שקרע את איבר מינו של האדם עם שיניו.

התקרית התרחשה בסביבות השעה 8:30 בבוקר, בפארק כלבים אלן מוריס במיאמי.

לפי עדי ראייה, הכלב ספאנקי, שיחק עם הבעלים שלו כאשר סאנצ’ס תפס וניסה לאנוס אותתו. הפיטבול התנגד ופצע את התוקף בצורה קשה ברגליים, ידיים ומפשעה.

“הכלב פשוט רץ ושיחק עם כדור כאשר האדם הגיח משום מקום ונסיה לתפוס אותו”, אמרה דורותי לואיס, שהייתה במקום. “מכנסיו של התוקף היו למטה בזמן שניסה לתפוס את הכלב. כולם היו בהלם ולא הבינו מה בדיוק קורה, אבל הכלב הגן על עצמו ונשך את האדם. תוך מספר שניות, הוא תפס את איבר מינו של הגבר עם השיניים ופשוט תלש אותו”, אמרה דורותי.

spk

סאנצ’ס דימם בצורה קשה כל הדרך לבית החולים, אך הרופאים הצליחו לייצב את מצבו, ולא נשקפת יותר סכנה לחייו.

למרבה הצער (או שלא, תלוי איך אתם מסתכלים על זה), למרות מאמצים גדולים, הצוות הרפואי לא הצליח להציל את איבר מינו, שהושמדו לחלוטין על ידי הכלב.

לא ברור מה גרם למר סאנצ’ס לעשות את מה שעשה (אנחנו מנחשים שהוא לא ממש שפוי). התוקף עדיין לא הואשם ולא ברור אם יעמוד לדין, אך משטרת מיאמי פתחה בחקירה.

הערה 1

  1. זה לא אמיתי. מדובר בסיפור מומצע שהופיע בחודש ינואר השנה באתר פארודיה שמפיץ סיפוריים שיקריים. המטרה היא קליקים. ככל שיותר אנשים נכנסים ומשתפים – מספר הצפיות באתר עולה וכך הם מגייסים מפרסמים.

השאר תגובה