עובדת בחדר מתים נעצרה לאחר שילדה את תינוקו של אדם מת

15602

אישה בת 26 העובדת בחדר מתים נעצרה אחרי שבדיקת DNA הוכיחה שהבן שלה הייתה תוצאה של מעשה נקרופילי עם אדם מת שהייתה אמורה לנתח.

ג’ניפר בורוס, עוזרת פתולוג במחוז ג’קסון, קנזס סיטי, מואשמת בכך שקיימה יחסי מין עם עשרות גופות במהלך תקופה של שנתיים

 התנהגות שהובילה ללידת של בנה בתחילת השנה.

לפי משטרת קנזס סיטי, התינוק הוא בנו של אדם בנפטר בתאונת דרכים במרץ 2015, שאת הגופה שלו הייתה אמורה לנתח. הם טוענים שגברת בורוס התעללה ביותר מ 60 גופות של גברים בגילאי 17 עד 71.

“פתחנו בחקירה לגבי המקרה לאחר שקיבלנו טיפ שיתכן והחשודה מתעללת בגופות”, אמר מפקד תחנת המשטרה בקנזס סיטי. “אספנו מספיק ראיות במהלך החודשים האחרונים כדי לקבל צו לבדיקת אבהות לתינוק שלה. הבדיקה אישרה את ה חדשות שלנו, שאביו של הילד הוא אכן וטרינר בן 57 מטקסס שנהרג בתאונת דרכים במחוז. כל הראיות שאספנו חשפו שהוא מעולם לא פגש את גברת בורוס לפני מותו, ושהוא כבר היה מת כשהיא נכנסה להריון”.

אין כיום חוק נגד מעשה נקרופיליה במדינת מיזורי. ולכן, טכנית המעשה של הנאשמת היה חוקי, ולכן גברת בורוס עומדה לדין באשמת מעשה מגונה בגופה.

mid

היא מואשמת ב 158 סעיפים, כולל מעשה מגונה בגופה, חשיפה מגונה, והחזקת סמים.

ישנם אנשים, כמו פרופסור איזבלה רמירס מאוניברסיטת מיזורי, המאמינים שהאישה הצעירה סובלת מפסיכוזה, ושהיא איבדה, לפחות באופן חלקי, קשה עם המציאות.

אחרים, כמו ד”ר ג’ראלד פורטר, פסיכולוג ידוע ומומחה להפרעות מיניות, מאמין שהנאשמת היא נקרופילית כפייתית, ושבחירת המקצוע שלה היא כתוצאה מכך.

אך כולם מסכימים שהצעירה בת ה 26 סובלת מבעיות נפשיות ושכנראה תטען לחוסר שפיות זמנית.

השאר תגובה