קנדה מתכוננת לקבל מאות אלפי פליטים אמריקנים במקרה שדונלד טראמפ יבחר לנשיאות ארצות הברית

194

ראש ממשלת קנדה, ג’סטין טרודו מתכונן לאכלס כמעט 250,000 פליטים אמריקנים שאמרו שיעזבו את המדינה אם דונלד טראמפ יבחר לנשיאות ארצות הברית.

ראש הממשלה הקנדי מכין את הקרקע לקראת ‘פלישה’ אמריקנית לאדמה של קנדה בעקבות הבטחות של אזרחים רבים שאמרו שהם לא ישארו לגור במדינה אם המועמד הרפובליקני לנשיאות ארצות הברית, דונלד טראמפ, ינצח בבחירות.

“במקרה של נהירה אמריקנית המונית, קנדה תהיה מוכנה לקבל בברכה את אלו שירגישו נרדפים או שירגישו שהם לא מסוגלים לחיות במדינה שהנשיא שלה הוא דונלד טראמפ”, אמר ראש הממשלה. “אנו מושיטים יד לכל הפליטים שחיים במדינות דיקטטוריות”, הוא הוסיף.

ג'ון מקולום, השר לענייני הגירה בקנדה, מאמין שעד סוף 2017 יותר ממיליון אמריקנים יעברו לקנדה
ג’ון מקולום, השר לענייני הגירה בקנדה, מאמין שעד סוף 2017 יותר ממיליון אמריקנים יעברו לקנדה

משרד ההגירה הקנדי טוען שקיבל מאות אלפי בקשות עבור מידע על אזרחות קנדית מאז שהחלו להתקבל תוצאות האמת במדינות השונות בארצות הברית.

“ככל שהניצחון של טראמפ מתקרב, כך אנו מקבלים יותר ויותר פניות”, אמרה דוברת משרד ההגירה הקנדי, אמנדה סינג. “תגברנו את המשרד בעובדים רבים שעובדים מסביב לשעון כדי לספק טפסים ומידע למאות אלפי האנשים שפונים אלינו מארצות הברית”, היא הוסיפה. “אך אוטווה הבטיחה לנו שיתוף פעולה מלא”, היא הבטיחה.

מספר סלבריטאים כולל מיילי סיירוס, מקולי קלקין וניקולס קייג’ אמרו שיעזבו את המדינה במקרה של ניצחון של דונלד טראמפ.

“אם טראמפ יבחר, זה יעשה אותי כל כך עצובה, אבל אין לי ברירה”, אמרה מיילי סיירוס.

“לעולם לא אוכל לחיות במדינה בה טראמפ הוא הנשיא, זה יהיה כמו לחיות תחת משטר סובייטי”, היא הסבירה.

לפי מידע שהגיע ל Hollywood Inquirer מספר ‘סלבים’ ביניהם מיילי סיירוס וקניה ווסט וקים קרדשיאן כבר החלו לחפש בתים בטורונטו.

השאר תגובה