שוטר גיבור הציל תינוקת שעפה באוויר על ידי בלוני הליום

3457

שרה ברנס, תינוקת בת 10 חודשים ניצלה בדרך נס בזכות התערבות של שוטר, כאשר החלה לרחף באוויר על ידי בלוני הליום שהיו קשורים ליד שלה.

התינוקת עלתה לגובה של 40 מטר וריחפה כקילומטר לפני שהשוטרים הצליחו להוריד אותה כשירו על הבלונים.

התקרית ההזויה והמפחידה קרתה ב 8 בבוקר בפארק ג’נוארי-וובאש במיזורי, ארצות הברית. לפי עדי ראייה, התינוקת עלתה לאוויר אחרי שאביה קשר לידה כ 50 בלוני הליום. היא החלה לרחף מול עיניהם של ההורים המבועתים שלה, שהחלו לצרוח וחיפשו מישהו שיעזור להם. למרבה המזל, שני שוטרים שהיו בקרבת מקום הגיבו מהר ונחלצו לעזרתם.

במאמץ נואש להחזיר את התינוקת לקרקע השוטרים החלו לרדוף אחריה, ולירות לכיוון הבלונים. אחרי שירו 80 כדורים סך הכל, השוטרים ג’מאל האריס ו-וויליאם ג’יימס הצליחו לחורר מספיק בלונים על מנת שהתינוקת תתחיל לרדת למטה.

jm

בדרך נס התינוקת יצאה מהאירוע עם פציעות קלות בלבד, אבל מי יודע איך התקרית תשפיע עליה בהמשך. ההורים שלה אסירי תודה על כך שהתינוקת חזרה אליהם, אך גם הייתה להם ביקורת על השיטה בה נקטו השוטרים כדי להחזיר אליהם את בתם.

“כשראיתי אותם רצים לכיוון הבת שלי עם אקדחים שלופים ויורים לכיוונה, הייתי בטוחה שהם יהרגו אותה!”, אמרה ג’ני וורן, אמה של שרה. “אני שמחה שהיא חזרה אלינן, אבל אני עדיין בהלם מהעובדה שהשוטרים ירו כ 80 כדורים לכיוונה של בתי בת 10 החודשים”.

dn

השאר תגובה